Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Barevné sklo na míru

Sklo, které hraje všemi barvami?
Barevné sklo zaujme v jakémkoliv prostoru

Chcete svému domovu dodat nový život pomocí barev, které ho prosvětlí a ozvláštní? Barevné sklo je pro vás skvělou volbou! Anebo potřebujete barevné sklo pro konkrétní kus nábytku či jiný produkt? I s tím vám můžeme pomoct. V našem sklářství se specializujeme na výrobu a přípravu barevného skla v rozměrech a provedeních přesně dle vašich představ.

Barevné sklo využijete na obklady stěn, zasazení do oken a dveří, vitrín i jiných prostor. Ocení ho nejen pro jeho estetické vlastnosti, ale i pro jeho praktičnost. V případě zasazení do oken, dveří a podobně zamezí přímému slunečnímu světlu, a tím i příliš velkému nárůstu teplot. Světlo naopak obarví do daného odstínu, díky čemuž vytvoří jedinečný, nezaměnitelný efekt.

Kontaktujte nás a objednejte si barevné sklo přesně podle vašich potřeb, případně se inspirujte naší tvorbou. Mezi oblíbené produkty z barevného skla patří například stolní desky z černého skla, kuchyňské a koupelnové obklady v modrých, žlutých a béžových tónech nebo zelené vitráže a stěny pro zahradní domky a altánky.

V nabídce máme jak klasické sklo čiré, tak i matné, případně varianty skla s povrchovými úpravami. Nabízíme sklo gravírované, pískované nebo leptané, které se může pyšnit vzorem dle vašeho výběru, tvrzené, drátěné nebo bezpečnostní sklo, které potěší svojí odolností, a další.

Kontaktujte nás a vyberte si přesně takové barevné sklo, po kterém toužíte. Jsme zde pro vás, abychom splnili všechny vaše požadavky.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

vé zet cé ká qé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.