Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněné obklady

Průhledné i neprůhledné barvy, vzorovaný povrch…
Skleněný obklad má nekonečno možností

Sklo je materiál, který má v domácnostech obrovské využití a to nejen v klasické, průhledné a hladké úpravě. Sklo se dá opracovávat na mnoho dalších různých způsobů a získat tak klidně hrubý, neprůhledný či zajímavě vzorovaný, barevný povrch.

Sklo je proto také oblíbené i jako obklad, zejména do kuchyní a koupelen, výjimkou ale nejsou i skleněné dlaždice u krbu či bazénu, skleněné mozaiky v obývacích pokojích, ve foyer a podobně.

Pořiďte si originál

Současným trendem je skleněný obklad do kuchyně, který směle konkuruje keramické klasice. A není divu, můžete si nechat vyrobit barevný originál, nebo vzor, který nikdo jiný mít nebude. Oceníte také jeho praktičnost, obklad se snadno udržuje nejen za kuchyňskou linkou, ale třeba také za sporákem.

Chcete oživit interiér skleněnými obklady s osobitým designem? Vyzkoušejte grafosklo!

REFERENCE naší práce na skleněné obklady

« Zpět

Mám zájem o skleněné obklady:

pé ix é qé čtyři

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.