Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Pískované sklo pro vaše bydlení i podnikání

Elegantní, praktické, jedinečné.
Pískované sklo je snadné si zamilovat

Profesionální architekti i interiéroví designeři na něj nedají dopustit. Pískované sklo je nadčasovým materiálem, který se skvěle hodí do každého prostoru. Možnosti jeho využití jsou prakticky nekonečné, stejně jako způsoby jeho provedení. Vyberte si ho na míru přesně podle svých představ.

Hlavní předností pískovaného skla je jeho nezaměnitelný, jedinečný vzhled. Pískování umožňuje vytvoření různých vzorů, motivů, obrazců i textů, které dělají sklo zajímavým a originálním. Každého ihned zaujme, díky čemuž se hodí jak pro interiérové dekorace a osvětlení, tak i na výplň dveří, oken, vitrín, zrcadel, skleněných příček a dalších. Využijete jej v rodinném domě či bytě, své uplatnění však často nachází také podnicích nebo kancelářských budovách.

Kromě dekorativního použití se hodí i pro lepší soukromí a zabezpečení. Pískované sklo může být hůře průhledné, aniž by narušilo průchodnost světla. Díky tomu se hodí například pro vstupní či interiérové dveře, ale také k oddělení kanceláří a pracoven ve sdílených prostorech. Mezi podnikateli jde vůbec o oblíbenou volbu, natož pak s možností vybrat si design přesně dle jejich představ.

Doplňte i své prostory o jedinečné pískované sklo v originálním provedení. Kontaktujte nás a proměňte své představy ve skutečnost.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

á á en šest cé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.