Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Leptané sklo na míru ozvláštní vaše produkty i bydlení

Unikátní, elegantní, krásné.
Kouzlo leptaného skla tkví v detailech

Originální součást interiéru, která na první pohled zaujme? Vsaďte na leptané sklo. Materiál, který skvěle vynikne ve skleněných dveřích, oknech, zábradlích a rámech, ale také v dekoracích, například v lampách, vázách, sklenicích a podobně. Vašemu bydlení dodá jedinečnost a osobitost, ať už ho využijete jakýmkoliv způsobem.

Leptané sklo je oblíbenou volbou nejen u interiérových architektů a návrhářů, ale také mezi podnikateli. Hodí se jako doplněk kanceláří, prodejen a provozoven. Vedle dekorativních textur a obrazců můžete leptané sklo vybavit i nápisem, například svým jménem nebo logem společnosti.

Kromě dekorativního použití se leptané sklo hodí také pro zvýšení soukromí a zabezpečení. Proces leptání naruší průhlednost skla, aniž by však omezovalo průnik světla. Díky tomu se hodí například pro vstupní či interiérové dveře, ale také k oddělení kanceláří a pracoven ve sdílených prostorech. Mezi podnikateli jde vůbec o oblíbenou volbu, natož pak s možností vybrat si design přesně dle jejich představ.

Vyberte si leptané sklo přesně dle svých představ – naši skláři vám vyjdou vstříc. Nabízíme leptání skla rozličných rozměrů podle zadání na míru. Poradíme si s texturami a abstraktními ornamenty, obrazy i texty. To vše v precizním provedení do posledního detailu. Kontaktujte nás a vyberte si leptané sklo na míru.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

há é té sedm ypsilon

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.