Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Tvrzené sklo na míru pro váš dům, byt i firmu

Odolné, bezpečné, praktické.
Tvrzenému sklu se jen tak něco nevyrovná

Pokud hledáte spolehlivé a bezpečné sklo na míru, tvrzené sklo může být tou nejlepší volbou. Je odolné jak proti nárazům, otřesům či jiným druhům mechanického poškození, tak i proti vysokým teplotám. Díky tomu má mnoho využití.

Jedním z hlavních přínosů tvrzeného skla je jeho bezpečnost, díky čemuž se hodí jak do rodinných domů a bytů, tak i do kanceláří, podniků nebo průmyslových komplexů. Dokáže odolat snahám o vloupání a poničení, ale obstojí i proti přílišnému namáhání nebo nepřízni počasí. Využijete ho výplň oken a dveří, ale také vitrín, výloh a skleněných stěn, jako materiál pro police, zábradlí nábytek a další.

Na rozdíl od klasického skla se navíc v případě prasknutí roztříští na mnoho malých dílků, což minimalizuje riziko zranění. Skvěle se proto hodí do komerčních prostor, ale také škol, školek nebo dětských pokojů. Díky své odolnosti je také nenáročné na údržbu a má vysokou životnost.

Hledáte to nejlepší tvrzené sklo pro svoje potřeby? V našem sklenářství vám nabídneme tvrzené sklo vyrobené na míru, z kvalitního materiálu a s přesnými rozměry. Kontaktujte nás a vyberte si to nejlepší řešení pro vaše potřeby a požadavky.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

devět ef es es í

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.