Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Bezpečnostní sklo na míru pro váš dům, byt i firmu

Funkční, praktické a samozřejmě bezpečné.
Bezpečnostní sklo má mnoho využití

Ochrání váš dům či byt, ale také chatu, chalupu, garáž, dílnu nebo firmu proti vloupání. Zabrání i nehodám a nečekaným událostem, minimalizuje škody i riziko zranění. Řeč je o bezpečnostním sklu. Moderním stavebním materiálu, který má mnoho výhod.

Bezpečnostní sklo je speciálně navrženo tak, aby odolalo nárazům, vysokým teplotám či snahám o mechanické poškození. Pokud k jeho zničení přeci jen dojde, rozpadne se na malé kousky čímž minimalizuje riziko zranění se o ostré střepy. Hodí se proto jak k ochraně majetku, tak i do interiéru, například s malými dětmi či zvířaty, kteří by sklo mohly rozbít. Užitečná je i jeho schopnost izolovat hluk, kterou oceníte jak u zmíněných dětí a zvířat, tak i například v budovách poblíž silnice nebo vlakové tratě.

Bezpečnostní sklo můžete zasadit do vstupních i interiérových dveří, oken, na lodžii či balkón, do altánu, nebo jen tak, coby estetický prvek, například na prosklené terase. Je odolné a snadné na údržbu. Zároveň působí elegantně a minimalisticky, díky čemuž se hodí do všech typů staveb.

Pokud hledáte sklo, které odolá snahám o vloupání i nepříjemné nehody, je bezpečnostní sklo tou pravou volbou pro vás. Rádi vám pomůžeme a poradíme s jeho výběrem i řešením přesně dle vašich potřeb. Kontaktujte nás.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

há čtyři cé tři jedna

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.