Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Tabulové sklo na míru

Na skleník, akvárium, do oken, příček i na stavbu
Vytvoříme pro vás tabulové sklo na cokoliv potřebujete

Sháníte tabulové sklo do svého domova nebo na svůj projekt? Jste firma nebo podnikatel, který potřebuje tabulové sklo ke své práci? Zařizujete si nové pracovní prostory nebo bydlení, do kterého vám chybí tabulové sklo? Máme pro vás řešení.

Tabulové neboli ploché sklo je všestranným materiálem, který využijete ve stavebnictví, interiérovém designu, ale také na hobby všeho druhu. Hodí se k prosklení oken a dveří, zasklívání teras, verand a balkonů, zasklívání plášťů budov, ale také ke stavění skleníků, akvárií, terárií a dalších věcí ze skla. Zasadit jej taktéž můžete do vitríny, výlohy, případně jej zabudovat do nábytku. Přesně tak, jak potřebujete.

Ať už sháníte tabulové sklo za jakýmkoliv účelem, dodáme vám ho na míru. Tabulové sklo pro vás můžeme připravit ze skla čirého i matného, případně se vzorem či obrazcem. Ke speciálním účelům můžeme dodat i sklo tvrzené, případně vrstvené.

Při naší práci si zakládáme na precizním a odborném přístupu. Probereme s vámi vaše potřeby a doporučíme vám optimální řešení, v rozměrech i tloušťce skla přesně pro vás. Pracujeme s kvalitními materiály a opíráme se o léta zkušeností. Kontaktujte nás a vyberte si své tabulové sklo ještě dnes.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

devět é qé há cé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.