Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Výroba akvárií a terárií na míru

Vyrobíme pro vás i atypické akvárium nebo terárium na míru.
Vaše rybky ho budou zbožňovat

Akvária a terária mají své nezastupitelné místo nejen u profesionálních chovatelů, ale i v běžných domácnostech. Působí totiž živým a zároveň uklidňujícím dojmem a vytváří elegantní atmosféru.

Vytvoříme pro vás skleněné akvárium, které bude přesně odpovídat vašim požadavkům a to jak v obvyklých, tak v méně obvyklých rozměrech. Takže i v případě, že potřebujete opravdu velké akvárium, třeba do restaurace, rádi ho pro vás uděláme.

Kvalitní provedení a dlouhá výdrž to je akvárium brno

K výrobě používáme speciální sklo o tloušťce 4 – 15 mm a na lepení akvária používáme silikonové lepidlo, které odpovídá bezpečnostním předpisům stanoveným pro lepení a sklenění akvárií. Materiál je odolný proti působení mořské vody a proti UV záření a vydrží proto velice dlouho bez nutnosti oprav.

Ať už chcete klasiku, nebo se vám domů hodí rohové či víceboké akvárium, rádi ho pro vás vyrobíme, tak, aby se v něm vašim domácím mazlíčkům žilo co nejlépe.

REFERENCE naší práce: Výroba akvárií a terárií na míru

« Zpět

Mám zájem o výrobu akvárií a terárií:

osm á zet em pé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.