Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Zasklení verandy

Poradí si s deštěm i větrem, v zimě i létě.
Pobyt v zasklené verandě si rychle zamilujete.

Proč využívat posezení na terase pouze při hezkém počasí, když si ho můžete dopřát kdykoliv? Se zasklením verandy získáte krásný, útulný prostor, ve kterém můžete pobývat bez ohledu na podnební podmínky.

Proč si vybrat zasklení verandy právě od nás?

Zasklená veranda vás ochrání před silným větrem a deštěm, před přílišnou zimou, ale také horkem. Díky tomu si můžete dopřát posezení na zahradě nebo s výhledem do ní kdykoliv si jen zamanete. V kombinaci s vhodnými interiérovými doplňky získáte unikátní nový prostor, ve kterém budete rádi trávit svůj čas.

Při montáži a instalaci zasklení verandy dbáme na preciznost zpracování a každičký detail. Víme, jak důležitá je jak její estetičnost, tak i praktičnost. Z toho důvodu pracujeme pouze s těmi nejlepšími materiály a využíváme moderní technologie a postupy.

Zasklení verandy vám dodáme v provedení na míru, přesně podle vašich představ. Vybrat si můžete hned z několika typů skla, které se pyšní specifickými úpravami – může jít o sklo čiré i matné, bezpečnostní nebo odolné a další. Naši odborníci vám poradí, abyste byli s výsledkem maximálně spokojení.

Kontaktujte nás a vyberte si zasklení verandy na míru, abyste si jí mohli užívat co nejdříve.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

ix em gé er ix

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.