Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Zasklení terasy

Pohoda a relaxace za každého počasí. Zasklení terasy pozdvihne váš domov na novou úroveň

Dopřejte si chvilku pro sebe kterýkoliv den v roce. Zasklením terasy získáte celoroční komfort. Chcete místo pro svůj odpočinek a relaxaci? Nebo vás láká možnost pohodlně posedět s přáteli či rodinou? Zasklením terasy získáte obojí. A mnohem víc!

Zasklení terasy zároveň usnadní vytápění i odhlučnění a zvýší vaši bezpečnost. Ušetřete za energie a užívejte si terasu bez starostí. Skleněné stěny otevřou a provzdušní váš prostor. Buďte blíže přírodě z pohodlí domova.

Ta nejlepší terasa přesně pro vás

Zasklení terasy je vhodné do rodinných domů, chat i chalup. Kromě odpočinku ji můžete využít i jako zimní zahradu, hernu, studio nebo ateliér, domácí posilovnu a další. Vytvořte si nový prostor přesně podle sebe.

Investice do zasklení terasy se vyplatí i díky snadné údržbě a dlouhé životnosti. Vybírat můžete z různých typů designu i provedení. Například klasické rámové zasklení terasy nebo moderní, minimalistické bezrámové. Pro ušetření prostoru je možné zasklení udělat také posuvné. Návrh připravíme s ohledem na vzhled vašeho domu či zahrady. Cena zasklení terasy se odvíjí od provedení a velikosti.

Obraťte se na nás a zvolte si zasklení terasy na míru podle svých potřeb.

« Zpět

Mám zájem o zasklení terasy:

ix šest gé el ix

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.