Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleníky na míru a skla na skleníky

Úroda v bezpečí za každého počasí?
Skleník na míru ocení každý zahrádkář i majitel zahrady

Pokud na své zahradě pěstujete zeleninu nebo květiny, určitě dobře víte, jak jim nepříznivé počasí může uškodit. A tím spíše během chladnějších období na podzim a v zimě, kdy je zahrada uložena ke spánku.

Řešení je přitom prosté – přesuňte svoji úrodu do skleníku, kde ji výkyvy teplot, silný vítr ani déšť jen tak neohrozí. Kontaktujte nás a vyberte si skleník na míru, přesně v takových rozměrech, které potřebujete. Ať už sháníte skleník menší, nebo větší konstrukci pro bohatou úrodu, vyjdeme vám vstříc. Nabízíme skleníky na míru pro drobné pěstitele i profesionální zahrádkáře.

Že už vlastní skleník máte, ale potřebujete ho opravit, vylepšit nebo rozšířit? Žádný problém. V našem sklenářství pro vás taktéž zajistíme sklo na skleníky přesně dle vašich požadavků. Poradíme si i s atypickými řešeními.

Skleníky a skla na skleníky vyrábíme z kvalitního a odolného skla. Pracujeme s klasickým čirým sklem, matným sklem i variantami skla tvrzeného. Domluvíme se s vámi na tom nejvhodnějším řešení pro vás. Kontaktujte nás a vyberte si svůj skleník na míru nebo sklo na skleníky.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

en er osm dé šest

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.