Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněné dveře na míru

Stylové, a přitom nenáročné na údržbu.
Skleněné dveře na míru nemají k dokonalosti daleko

Dveře jsou jedna z prvních věcí, která návštěva zaznamená při vstupu do nemovitosti. S celoskleněnými dveřmi spolehlivě okouzlíte své hosty a vstupním prostorům dodáte vzdušnou atmosféru i punc originality.

Předností skleněných dveří je také schopnost prosvětlit přirozeným světlem tmavší kouty interiéru. Dokáží funkčně rozdělit interiér, aniž by byl narušen pocit propojenosti mezi všemi místnostmi.

Celoskleněné dveře si zamilujete i pro jejich snadnou údržbu. Jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla, které disponuje vysokou odolností vůči poškození či rozbití. V případě nadměrné zátěže se sklo maximálně rozpadne na malé a tupé střepy. Obavy, že se vy nebo vaše děti pořežete, tak můžete hodit za hlavu.

Skleněné dveře v interiéru snadno zkombinujete s libovolnými materiály či barevnými odstíny. Vybírat můžete z klasických otočných, nebo skleněných posuvných dveří na míru. V nabídce máme různé druhy skel i provedení – u nás si vybere každý!

Nebo vás láká dveře okořenit o nevšední design? Rádi vám připravíme skleněné dveře s motivem na přání. Ať už jsou vaše představy jakékoliv, vynasnažíme se je splnit.

« Zpět

Mám zájem o skleněné obklady:

el es em ix osm

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.