Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Mléčné sklo do dveří

Mléčné sklo – ztělesnění křišťálové krásy a funkcionality.
Lichotí vstupním i interiérovým dveřím

Architekti ho zbožňují a mají k tomu dobrý důvod. Dveře s mléčným sklem září elegancí, opticky zvětšují prostor, prosvětlují jej a vnášejí do interiéru nádech svěžesti. A navíc vydrží mnohem déle než tradiční dřevěné dveře.

Kalené mléčné sklo se vyznačuje robustností. S pětinásobnou pevností oproti klasickému sklu odolává poškrábání a plísním. Ale to není vše – je takřka nezničitelné. Skleněné dveře a stěny jsou vyrobeny z kaleného skla, které vydrží i větší náraz. Pokud by k nehodě přece jen došlo, sklo se rozbije na velké kusy, ne na ostré střepy. Zranění vám tak nehrozí.

Elegantní, nenásilné rozdělení interiéru

Mléčné sklo sluší vstupním i interiérovým dveřím, a může být dokonce použito na výrobu skleněných stěn a příček mezi místnostmi. Prostory totiž důmyslně odděluje, dodává jim potřebné soukromí, aniž by narušilo celkovou jednotu interiéru. Tento na první pohled jednoduchý, ale nezaměnitelný designový prvek navozuje pocit otevřenosti i luxusu.

Poznejte sílu spojení elegance, bezpečnosti a praktičnosti a neváhejte. Přeměňte své sny na realitu, stačí vyplnit nezávazný formulář.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

qé jé ypsilon jé ef

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.