Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Celoskleněné dveře a stěny

Krásné jako křišťál, pevné jako skála.
Seznamte se s dveřmi budoucnosti

Každý bytový architekt vám potvrdí, že celoskleněné dveře jsou tím nejkrásnějším, co si do svého bytu/domu můžete pořídit. Vyzařují ze sebe křišťálovou krásu, vznešenost a čistotu. Zesvětlují a opticky zvětšují interiér. A navíc vydrží mnohem déle, než dveře ze dřeva.

Sklo je totiž odolnější proti poškrábání, nepodléhá plísním a prakticky nejde rozbít. Čtete dobře - nejde rozbít. Skleněné dveře i stěny vyrábíme z kaleného skla, které je 5x pevnější, než sklo klasické.

Pokud na sklo nepůjdete zrovna s baseballovou pálkou nebo beranidlem, tak ho zkrátka nerozbijete. A kdyby náhodou ano, rozpadne se na několik velkých kusů – a nikdy vám neudělá střepy.

Elegance, bezpečnost, praktičnost. Celoskleněné dveře a stěny jsou přesně tím, o čem jste zatím jenom snili. Teď přišel čas tyto sny proměnit v realitu - začněme třeba nezávazným formulářem.

Láká vás vnést do vašeho interiéru moderní design? Pak jsou pro vás skleněné stěny a skleněné příčky tím pravým řešením. Podívejte se, co všechno se s nimi dá vymyslet!

REFERENCE naší práce pro celoskleněné dveře

REFERENCE naší práce pro celoskleněné stěny

« Zpět

Mám zájem o celoskleněné dveře a (nebo) stěnu:

é gé vé gé cé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.