Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Mléčné sklo na míru

Když potřebujete soukromí…
Krásu a praktičnost mléčného skla oceníte doma i ve firmě.

Chcete si dopřát soukromí, ale zároveň mít dostatek světla a prostoru kolem sebe? Vsaďte na mléčné sklo – neprůhledný materiál, který však propouští dostatek světla a nechává místnost volně dýchat.

Kde mléčné sklo využijete a proč si ho vybrat od nás?

Architekti, výrobci nábytku i interiérový designéři na něj nedají dopustit. Mléčné sklo je nejoblíbenější volbou především v koupelnách a koupelnovém vybavení, a to s ohledem na jeho nepropustnost. Pokud si chcete ve společné koupelně dopřát soukromí, sprchový kout nebo zástěna z něj je pro vás jasnou volbou.

Své uplatnění však s obdobných důvodů nalézá taktéž ve společných firemních prostorech a open-space kancelářích. Neprůhledné mléčné sklo zajistí potřebnou diskrétnost, aniž by místnost opticky zmenšovalo a bránilo průchodu světla v ní.

Oblíbené je taktéž v kombinaci se sklem čirým, případně doplněné o vzor dle vašich představ – ať už si přejete obrazce a ornamenty, nebo třeba název kanceláře.

Naši odborníci pro vás vytvoří mléčné sklo v rozměrech a provedení přesně dle vašich představ. Při práci dbáme na maximální preciznost a individuální přístup k zákazníkovi, abyste byli s výsledkem maximálně spokojení.

Kontaktujte nás a vyberte si mléčné sklo na míru do domova, podniku i kanceláře.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

há pé é cé á

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.