Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Ornamentní skla a drátoskla

Ozdobte si skleněnou výplň dveří.
Vyberte si ornamentní sklo

Ornamentní sklo představuje skvělou variantu do míst, kde chcete nerušivě snížit průhlednost skla a kde zároveň přemýšlíte nad nenápadným designovým doplňkem.

Ornamentní skla se dají instalovat třeba do dveřních výplní doma i v kancelářích, ale také v exteriérech, na zábradlích či na schodech. Ornamentní skla nejen navozují pocit soukromí, ale jsou velmi esteticky příjemné.

Levná oprava? Staré dobré drátěné sklo

Drátěná skla neboli drátoskla jsou skla, uvnitř kterých je umístěná drátěná vložka, která při rozbití skla drží jednotlivé kousky pohromadě. Drátěná skla už sice mají svůj boom dávno za sebou, ale pořád jsou levnou variantou pro opravy, případně zasklení pergol apod.

Plánujete výměnu skel? Rádi vám poradíme vybrat to nejlepší. A za dva až tři týdny si sklo buď odnesete, nebo vám ho zasadíme.

« Zpět

Mám zájem o ornamentní skla a drátoskla:

qé ypsilon gé tři bé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.