Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněná podlaha

Skleněné podlahy nejsou jen módním výstřelkem, ale nadčasovým a funkčním interiérovým řešením.
Vyzkoušejte je, brzy na chůzi po skle nedáte dopustit

Podlaha vyrobená ze skla? Ano, skutečně vás nešálí zrak. Sklo se už dávno nepoužívá jen na výrobu oken a výplní dveří.

Skleněná podlaha je estetickým prvkem i praktickým krokem vstříc modernímu designu a inovaci. Pochozí skla se vyrábějí nejčastěji ze tří vrstev, ale v případě potřeby můžeme použít i čtyři, případně více vrstev. Každá z těchto vrstev má svůj účel, od pevnosti a nosnosti až po bezpečnost a estetiku.

Za křehkým vzhledem se skrývá pevnost, na kterou je spoleh

Co se týče bytelnosti, nemusíte mít obavy. Nejpevnější skleněné podlahy mají nosnost až 1 000 kg/m², což znamená, že jsou vhodné pro různé typy interiérů od bytů až po komerční prostory s vysokým provozem.

A povrchová úprava? Skleněnou podlahu vyrobíme na míru vašim potřebám a preferencím. Může být ledově hladká pro elegantní moderní interiéry, nebo naopak vybavena protiskluzovou úpravou, která zajišťuje bezpečnost na mokrých površích. Máte rádi vzory a textury? Skleněnou podlahu lze vyrobit s vroubkováním pro unikátní vzhled. A pokud jde o vzhled samotného skla, máte na výběr mezi čirým, mléčným nebo matným sklem.

Jsme tu, abychom splnili vaše přání. Buďte inovativní, buďte odvážní – a my se postaráme o to, aby vaše prostory získaly ten správný nádech elegance a moderního designu. Skleněná podlaha totiž není jenom kus interiérového designu, je to projev vašeho osobního stylu a přístupu k bydlení. Kontaktujte nás a získejte tu svoji.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

é devět wé wé ef

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.