Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Pochozí skla

Stačí jediná skleněná podlaha
a váš dům se promění v luxusní rezidenci.

Zavřete oči a představte si svou podlahu ze skla. Křišťálové průzračnou. Nebesky krásnou. Pohádkově bezpečnou. Podlahu, kterou zatím znáte jenom z bytových katalogů nebo futuristických filmů.

Už za pár týdnů přitom může být vaší denní realitou. Stačí jenom vyplnit formulář níže – a my pro vás vyrobíme skleněnou podlahu. Schodiště. Nebo třeba jenom zábradlí. Jednoduše cokoliv si zamanete.

Pochozí skla vyrábíme nejčastěji ze tří vrstev, v případě potřeby však i ze čtyř, pěti nebo dokonce šesti. Záleží na tom, co zrovna potřebujete – nejpevnější podlahy mají nosnost až 1 000 kg / m2.

A co povrchová úprava? Sklo může být ledově hladké, s protiskluzovou úpravou či vroubkované. Čiré, mléčné nebo matné. O tom rozhodujete vy. A jenom vy.

My jsme tu od toho, abychom vaše přání splnili.

REFERENCE naší práce: Pochozí skla, skleněná zábradlí a schodiště

« Zpět

Mám zájem o pochozí skla:

cé há ypsilon cé é

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.