Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


SKLENĚNÉ ZÁSTĚNY DO KOUPELNY

Skleněná zástěna na míru dodá koupelně styl.
A navíc se snadno udržuje

V domácnosti je jenom málo místností, které jsou častěji využívané než koupelna. Právě proto je nutné zařídit tento prostor nejenom stylově, ale i maximálně prakticky. Především v bytech je velikost koupelny značně omezená.

Jako řešení se nabízí skleněný sprchový kout na míru, který se dá vyrobit v požadovaných rozměrech, aby zabíral co nejméně místa.

Odolný materiál jako stvořený pro koupelnu

K výrobě skleněných sprchových dveří na míru používáme kvalitní sklo s povrchovou ochrannou proti nečistotám. Sklo se také hravě vypořádá se střídáním teplot a vysokou vlhkostí.

U nás si vyberete z různých typů provedení. Pro zachování soukromí doporučujeme neprůhledné mléčné sklo. Velice vyhledávané jsou v současnosti také skleněné zástěny s černými rámy.

Pokud ještě nemáte jasno, jaké typ zástěny zvolit, neváhejte se na nás obrátit. Společně vybereme řešení, které bude vašemu sprchovému koutu a koupelně lichotit nejvíce.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

em devět pět gé qé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.