Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Zasklení pergoly

Pro krásu i praktičnost

Klasická pergola poslouží jako skvělé místo k odpočinku v horkých letních měsících, jakmile se ale ochladí nebo dá do deště, už tam tak příjemně být nemusí. Potrápit umí i vlezlý vítr nebo hmyz útočící na občerstvení. Se zasklením podobné problémy odpadají a zasklená pergola se stává útočištěm, kde si můžete užívat krásný výhled do zahrady bez obav ze živlů.

Takové místo přímo láká k tomu, abyste si tam rozmístili i méně odolný nábytek a polštářky, donesli kávu, zabalili se do deky a užívali si scenérii - anebo dobrou knížku. A to i když se ochladí.

Zasklená pergola poslouží i jako zimní zahrada bez vytápění. Může tedy být i vhodným místem k přezimování odolnějších rostlin.

Možnosti zasklení:

Proč zvolit zasklení pergoly od sklenářství Rosprim?

Naše precizní zpracování a důraz na detail vám zaručí, že zasklená terasa vám bude sloužit dlouhá léta. Pro ještě více personalizované a unikátní řešení lze zvolit některou z našich služeb úprav skla, jako je např. pískování, díky kterému můžete některou ze stran pergoly udělat i neprůhlednou, a zajistit si tak ještě větší soukromí.

Kontaktujte nás a společně najdeme řešení, které splní všechny vaše požadavky. Udělejte první krok ke své vysněné pergole už dnes.

« Zpět

Mám zájem o zasklení pergoly:

čtyři é jedna té čtyři

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.