Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněná vitrína

Nechte to důležité na očích a v bezpečí.
Skleněné vitríny vyrobíme na míru a podle vašich požadavků.

Rodinné fotky, šálky po praprababičce nebo trofeje a cenné kousky. Elegantní skleněná vitrína zútulní váš domov a ochrání vše, čeho si ceníte, před prachem a zvědavýma ulepenýma rukama. Zkraťte uklízení a mějte své vzpomínky a hrdosti na očích.

Skleněné vitríny vyrobíme i do obchodních prostor. Pro výrobu používáme sklo s vysokou nosností a odolností proti opotřebení. Skleněné vitríny proto mají dlouhou životnost. Skleněné vitríny vyrobíme na míru vašim prostorám a zboží, které v nich budete vystavovat.

Naše skleněné vitríny najdou využití i v muzeích a jiných výstavních prostorech. Protože jsou vyrobené z odolného skla s uzamykáním, nehrozí žádná nedovolená manipulace s exponáty. I tyto celoskleněné vitríny vyrobíme na míru výstavním prostorám a různým druhům exponátů.

Toužíte vnést do svého bydlení svoji osobnost? Potřebujete skleněné vitríny do obchodních prostor nebo na vystavení jakýchkoli exponátů? Využijte náš kontaktní formulář a dejte nám vědět, jaké skleněné vitríny potřebujete. Společně vymyslíme, jaká skleněná vitrína je přesně pro vás.

« Zpět

Mám zájem o skleněné obklady:

šest jedna ká dva er

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.