Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Sklo pod kamna a ke krbu

Ochrání podlahu v okolí kamen a krbu

Pro majitele kamen a krbů vyrobíme veškeré skleněné příslušenství. Sklo pod kamna zajistí ochranu podlahy v okolí kamen, snadno se čistí a samozřejmě splňuje veškeré bezpečností normy a předpisy nezbytné pro provedení instalace kamen.

Pro ochranu stěny pak můžete zvolit sklo za kamna. Žáruvzdorné sklo zajistí, že se na zdi nebudou zachycovat saze a nečistoty. Samozřejmostí je, že každé sklo ke kamnům vyrobíme na míru ve tvaru, tloušťce a vzhledu, jaký potřebujete. Možné jsou i různé barvy, např. černé sklo pod kamna nebo do krbu může být zajímavým interiérovým prvkem. Aby sklo po podlaze neklouzalo a nevnikaly pod něj nečistoty, zajistíme jeho těsnění.

Nemáte kamna, ale krb? Vyrobíme vám i sklo ke krbu. Sklo před krbem zajistí obdobnou ochranu proti žáru a nečistotám jako sklo ke kamnům. Vyrobíme vám ho na míru tak, aby se perfektně hodilo do vašeho prostoru.

A protože ze skla vyrobíme opravdu téměř cokoliv, co potřebujete, můžeme se rovnou postarat i o výměnu skla do krbových kamen.

Zkrátka, potřebujete sklo ke kamnům či krbu? Kontaktujte nás, vyrobíme, co budete potřebovat!

« Zpět

Mám zájem o sklo pod kamna:

en pět té sedm ef

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.