Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Neprůstřelná, žáruvzdorná a protipožární skla

Pořiďte si sklo,
které vydrží jakékoliv podmínky

Bankovní přepážky, vitríny a výkladní skříně nejrůznějších obchodů či třeba benzínové pumpy si zaslouží neprůstřelná skla. Nejen kvůli ochraně majetku, ale také kvůli bezpečnosti zaměstnanců. Tato bezpečnostní skla vytváříme z více vrstev dle potřebného stupně ochrany a spojujeme je pomocí PVB folie.

Neohrozí vás ani požár

Nabízíme také speciální vrstvená protipožární skla slepovaná nehořlavou pryskyřicí, která představují ideální ochranu nejen do průmyslových prostor, ale i do domovů. Protipožární skla se dělí na třídu EW, tedy požární stabilní skla omezující sálání tepla a skla třídy EI, požární izolační skla, která omezují sálání a prostup tepla. Pomůžeme vám vybrat takové sklo, aby co nejlépe vyhovovalo vašemu projektu.

Zahleďte se krbu

Speciální žáruvzdorné sklo si musíte pořídit do krbové vložky. Jedná se o jednoduché, keramické sklo, která odolá až 700°C a umožňuje nejen dostatečnou ochranu, ale také uklidňující pohled na plameny.

Neprůstřelná, protipožární a žáruvzdorná skla pro vás na zakázku vyrobíme v horizontu 2-3 týdnů. A pak už si jen můžete užívat komfortní ochrany.

« Zpět

Mám zájem o neprůstřelná, žáruvzdorná a protipožární skla:

tři sedm cé devět jedna

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.