Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Grafosklo

Je libo kuchyň, která se vám neokouká?
S grafosklo skleněnými obklady máte vyhráno!

Nemůžete se zbavit pocitu, že designu vaší kuchyně pořád něco chybí? Sháníte osobité prvky, s nimiž se stane nezaměnitelnou? S grafosklo skleněnými obklady do kuchyně získá ten správný punc originality!

Grafosklo je designové sklo s vnitřním grafickým motivem. Vybrat si jej můžete libovolně podle vašeho gusta! Uvidíte, že vaše kuchyň rázem procitne a stane se z ní prostor, kde bude radost vařit.

Profesionální zalaminování motivů mezi vrstvy skla se postará o jeho vysokou trvanlivost. Aby toho nebylo málo, je vyrobeno z bezpečnostního kaleného skla, a tudíž je odolné vůči poškození i znečištění.

Dobrou zprávou je také to, že údržba grafoskla je zcela nenáročná. Je totiž jednolité. Stačí jej otřít a je vystaráno. Nadobro se tak můžete rozloučit s otravným čištěním spár.

Zaujala vás naše nabídka? Rádi vám zkrášlíme vaši kuchyň s grafosklo skleněnými obklady na míru! Stačí vyplnit nezávazný kontaktní formulář

REFERENCE naší práce pro grafosklo

« Zpět

Mám zájem o grafosklo:

á ú wé em há

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.