Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Drátosklo na míru dle vašich potřeb

Odolné a bezpečné sklo, které za všech okolností drží pohromadě? Přesně takové je drátosklo – nadčasový stavební materiál, který využijete nejen v domácnosti a na zahradě, ale také ve veřejných prostorách nebo průmyslových objektech.

Drátosklo je klasické sklo, které v sobě obsahuje drátěnou vložku. Díky tomu je pevnější, silnější a stabilnější než sklo klasické a v případě rozbití se celé nevysype, ale vydrží co nejvíce pohromadě. Je odolné proti nárazům, poškrábání i odření, ale také proti vysokým či naopak příliš nízkým teplotám.

Díky svým vlastnostem je drátěné sklo vyhledávaným materiálem na zasklívání střešních oken, přístřešků nebo zábradlí, ale také do oken a dveří nebo skleněných zástěn. Dobře ladí se dřevem, kovem, kameny a cihlami, omítkou i dalšími typy stavebních materiálů a hodí se do interiéru i exteriéru.

V našem sklářství se specializujeme na výrobu skla a skleněných prvků již mnoho let, díky čemuž vám zvládneme dodat drátěné sklo na míru přesně dle vašich představ. Doplnit jej můžete i o okrasné gravírování nebo pískování, například v podobě obrazců, nápisu nebo geometrických prvků. Sklo vám můžeme taktéž dodat v protipožární úpravě nebo ve vícevrstvém provedení, které zvyšuje jeho odolnost.

Kontaktujte nás a vyberte si odolné a kvalitní drátěné sklo v takových rozměrech a provedení, které požadujete.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

ká pé há gé gé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.