Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Zasklívání lodžií pro domy i byty

Moderní, elegantní, ale především praktická.
Zasklená lodžie se hodí do každého bydlení

Moderní a velmi praktické řešení, které se vyplatí jak majitelům bytů, tak i rodinných domů. Pokud chcete svoji lodžii využívat ve všech ročních obdobích, bez ohledu na počasí, zasklívání lodžií je pro vás tou pravou službou.

Jednou z největších výhod zasklené lodžie je právě odolnost proti výkyvům počasí. Ať už chcete lodžii využívat jako praktické úložiště věcí v domácnosti, místo na sušení prádla, anebo čistě pro svůj relax a pohodu, jejím zasklením zvýšíte její využitelnost o 100 %. Se zasklením lodžie získáte nový obytný prostor, který využijete přesně dle svých potřeb.

Zasklení lodžie zároveň zvýší zvukovou i tepelnou izolaci vašeho bydlení. Omezíte hluk z ulice nebo od sousedů a ušetříte náklady na vytápění. A zabráníte i napadání prachu či nečistot na vaši lodžii.

Zasklívání lodžií může být instalováno na stávající balkon, takže není nutné provádět žádné stavební úpravy. Skleněné dveře a okna mohou být otevřena nebo uzavřena podle potřeby, což poskytuje maximální flexibilitu. Navíc jsou vysoce odolná a nenáročná na údržbu. Jde nejen o praktické, ale i esteticky poutavý prvek každého bydlení, který vám návštěvy budou jen a jen závidět.

Pokud chcete využívat svůj balkon po celý rok a zároveň si užít výhody, které zasklívání lodžií nabízí, neváhejte a kontaktujte nás. Zasklení lodžie je investicí, která se vám vyplatí.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

há tři er dé zet

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.