Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněný jídelní stůl

Kvalitní stůl ze skla do vaší jídelny

Jídelní stoly ze skla působí vzdušným, minimalistickým a elegantním dojmem. Skleněný jídelní stůl se stane zajímavým prvkem ve vaší kuchyni či jídelně. Kde jej ale koupit, když potřebujete specifické rozměry? Jak si můžete být jisti, že bude stůl kvalitní a dlouho vydrží? Poptejte stůl na míru přímo ve sklenářství!

Stůl vyrobíme ve tvaru a rozměrech, jaké potřebujete, můžete tedy mít hranatý, oválný nebo kulatý skleněný jídelní stůl. Pokud preferujete kombinaci dřeva se sklem, můžeme zajistit pouze skleněnou desku. Sklo na stůl bývá obvykle čiré, ale na přání můžeme stůl vyrobit také z barevného skla. Jídelní stůl zkrátka vyrobíme přesně podle vašich požadavků.

Chcete spíše skleněný konferenční nebo psací stůl? I ty umíme. Ať už máte jakékoliv přání, nebojte se na nás obrátit. Společně dotáhneme vaši vizi k dokonalosti.

« Zpět

Mám zájem o skleněný jídelní stůl:

šest em pět osm sedm

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.