Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněné střechy na míru

Pusťte si do zimní zahrady či domu více světla.
Nechte si vyrobit prosklenou střechu na míru u odborníků

Prosklení střechy může být zajímavým architektonickým prvkem u téměř jakékoliv budovy, od knihoven, přes kancelářské komplexy až po moderní rodinné domy. Skleněná střecha pustí do domu více světla a opticky zvětší prostor. U zimní zahrady je pak prosklená střecha téměř nezbytností - jak jinak budou mít rostliny dostatek slunce i v zimě?

Při realizaci skleněné střechy je však třeba myslet na to, že musí být z kvalitního bezpečnostního skla, které hodně vydrží. Jak slunce, tak především sníh v zimě, který dokáže střechu pořádně zatížit. Nemusíte ale mít obavy, v našem sklenářství vám vyrobíme střechu, která splní všechny požadavky na odolnost i bezpečnost.

Ať už vlastníme dům, zimní zahradu či se chystáte na stavbu komerční budovy, s námi se prosklení střechy pro každý projekt zaručeně podaří. Ozvěte se nám a nechte si navrhnout skleněnou střechu na míru přesně podle svých potřeb.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

devět wé pé dva zet

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.