Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Luxfery – skleněné cihly, které rozzáří vaše bydlení

Nadčasový stavební prvek, který si zamilujete.
Skleněné cihly dodají vašemu bydlení šmrnc

Elegantní řešení designových interiéru i exteriérů, které se opět vrací do módy. Skleněné cihly neboli luxfery prosvětlí vaše bydlení a opticky ho zvětší. Do domu propustí dostatek světla, ale také tepla v jarních a letních měsících. Jde o univerzální prvek, který využijete v mnoha typech staveb.

Moderně řešené luxfery skvěle zapadnou do každého interiéru i exteriéru. Využijete je jako doplněk k nosným stěnám a příčkám, ale také jako ozvláštnění vstupní chodby či zahradního domku. Elegantně doplní i minimalistickou koupelnu nebo ložnici. Díky moderním technologiím si navíc můžete vybrat z celé řady provedení, od rozličných tvarů a velikostí až po barvy a vzory.

Stejně jako klasické cihly jsou i luxfery nenáročné na montáž a instalaci. Zároveň nabízejí dostatečnou stabilitu a jsou také estetickým prvkem. Jsou vhodné jak do moderních, minimalistických novostaveb, tak i k doplnění starších interiérů v retro stylu.

Chtěli byste své bydlení ozvláštnit o jedinečný prvek, jakým jsou právě skleněné cihly? Kontaktujte nás a vyberte si spolu s námi to nejlepší řešení pro vaše bydlení.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

el há pé el jedna

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.