Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněná vchodová stříška nad dveře

Ochrání váš vchod proti sněhu i dešti.
A navíc vypadá stylově!

Skleněná vchodová stříška je designovým prvkem, který ozvláštní vaše bydlení už na první pohled. Spolehlivě zaujme každého návštěvníka a váš domov pozdvihne na novou úroveň. V dešti i zimě pak oceníte její praktické vlastnosti.

Proč si vybrat skleněnou vchodovou stříšku nad dveře od našich sklenářů?

Nadčasový design, krása a elegance, ale také odolnost a praktičnost. Vchodové stříšky ze skla v sobě snoubí všechny tyto vlastnosti – a ještě přidají něco navíc!

Jde o ideální doplněk pro rodinné domy, ale také chaty a chalupy – ať už plánujete novostavbu, nebo chcete rekonstruovat a vylepšit svoji nemovitost. Uplatnění však najde také v nebytových prostorech, například v průčelí firem nebo podniků.

Vzhledem ke svému umístění je stříška nad vchodové dveře neustále vystavena vlivům počasí. V našem sklenářství dbáme na to, aby byla odolná a měla vysokou životnost. Proto ji vyrábíme pouze z těch nejlepších materiálů, v provedení přesně dle vašich představ.

Na výběr máte z klasického čirého i matného skla, případně skla tónovaného v různých odstínech. Zvolit taktéž můžete populární grafosklo, které se vám odmění unikátním designem. Stříšky od nás jsou bezúdržbové a odolné, díky čemuž budou vašemu domovu nebo firmě úspěšně sloužit po mnoho let.

Kontaktujte naše sklenářství a vyberte si skleněnou stříšku nad vchodové dveře v přesně takovém provedení, jaké si přejete.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

ypsilon el es há šest

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.