Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněná fasáda

Reprezentativní tvář každé moderní budovy.
Skleněná fasáda je trend, který skvěle sedne i vaší stavbě.

Moderní a luxusní vzhled, který sedne nejen kancelářským budovám, firmám a podnikům, ale také rodinným domům a novostavbám. Skleněná fasáda je spojuje to nejlepší z elegance a praktičnosti.

V čem je skleněná fasáda výjimečná a proč si ji vybrat od nás?

Skleněná fasáda je v současnosti trendem, který udává vzhled všech moderních, reprezentativních budov. Na rozdíl od klasických oken nebo zděné konstrukce dodávají stavbě luxusní, nadčasový vzhled, který zaujme na první pohled. Jde o skvělou volbu pro všechny firmy a společnosti, které chtějí mít reprezentativní, prestižní sídlo, ale výborně se hodí také k rodinným domům.

Díky své konstrukci propouští do budovy maximum slunečního svitu, díky čemuž jsou prostory uvnitř prosvětlené a vyhřáté bez vyšších nároků na energie. Zároveň zlepšuje pracovní prostředí a vytváří příjemnou atmosféru.

Vybírat lze hned z několika rozličných provedení skleněných fasád a jejich parametrů – od úrovně průhlednosti skla, přes množství vrstev a jejich uchycení až po jejich gravírování, leptání nebo pískování vzorem či nápisem na míru.

Chcete také obohatit svoji stavbu o skleněnou fasádu na míru? Kontaktujte naše sklenářství pro možnosti řešení přesně dle vašich představ.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

em sedm dé zet cé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.