Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněná deska za sporák

Praktická. Elegantní. Moderní.
Skleněná deska za sporák v kuchyni nesmí chybět

Vybavte svoji kuchyňskou desku o nezbytný prvek každé moderní domácnosti. Skleněná deska za sporák je skvělým doplňkem do každého interiéru. A její přínos oceníte při každém vaření.

Nejen, že krásně vypadá, ale má především praktický účel. Při vaření ochrání vaši kuchyni před stoupající horkou párou, stříkajícím olejem, mastnotou i dalšími nečistotami. Díky své odolnosti vám vydrží po mnoho let, a navíc je snadná na údržbu. Při jejím čištění si vystačíte s běžnými čisticími prostředky, případně prostředky určenými na čištění skla – špinavé stěny nebo kachličky a spáry mezi nimi pro vás budou minulostí.

Díky její nenáročné instalaci můžete skleněnou desku za sporák umístit jak do nově budovaného domova, tak i do toho stávajícího, bez nutnosti větších stavebních úprav. Pomocí vrutů ji jednoduše namontujete přímo na stěnu, přesně tam, kam potřebujete, případně si vyberete takové provedení, které lze dokonce nalepit bez nutnosti vrtání.

Skleněné desky se vyrábí ve velkém množství rozměrů i provedení. Můžete si vybrat z čirého skla, které nechá vyniknout stěny vaší domácnosti, matného skla i skla doplněného o texturu. Oblíbenou volbou v posledních letech jsou pak desky z barevného, typicky černého skla, které každého zaujmou na první pohled.

I vaše domácnost ocení skleněnou desku za sporák. Kontaktujte nás a vyberte si ji přesně dle vašich představ.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

tři gé í té osm

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.