Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněná deska za kuchyňskou linku

Moderní trend, který usnadní úklid vaší kuchyně.
Skleněná deska za kuchyňskou linku by vám neměla chybět.

Je moderní, stylová a elegantní, ale má i svůj praktický účel. Řeč je o skleněné desce za kuchyňskou desku, která je populární volbou u novostaveb a moderních bytů, ale skvěle doplní i stávající bydlení při rekonstrukci.

Jaké jsou její přednosti a proč si skleněnou desku vybrat právě od nás?

Skleněnou deskou snadno obložíte přesně tu část kuchyně, kterou potřebujete – zakryje jak okolí sporáku nebo varné desky, tak i pracovní plochu či dřez. Spolehlivě zachytí veškeré nečistoty, páru a omastek, které z ní posléze snadno setřete.

Díky kvalitnímu provedení je nenáročná na údržbu a odmění se vám dlouhou životností. Navíc má minimum spojů, díky čemuž působí neotřele a nemusíte se u ní bát plísně nebo nečistot usazených ve spárách.

Díky výběru z mnoha barev, vzorů a provedení skvěle sedne do jakéhokoliv typu kuchyně a bydlení. Mezi nejpopulárnější volby patří skleněné desky z čistě bílého, šedého, případně luxusního černého skla.

Vybrat si můžete přesně takovou, jaká se vám bude líbit nejvíce, a to včetně možnosti vyrytí vzorů nebo obrazců na míru metodou pískovaného nebo leptaného skla. Naši odborníci pracují pouze s kvalitními materiály a dávají si záležet na každém detailu, abyste byli s výsledným produktem maximálně spokojení.

Kontaktujte naše sklenářství, vyberte si skleněnou desku za kuchyňskou linku na míru a pozdvihněte své bydlení na novou úroveň.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

devět čtyři sedm é á

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.