Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Skleněná deska do kuchyně

Praktický parťák do kuchyně i jídelny.
Skleněná deska se vám odmění krásou i praktičností.

Skleněná deska do kuchyně je oblíbenou volbou mnoha moderních domácností. Představuje elegantní střed vašeho kuchařského království, který vám bude každá návštěva závidět. Zároveň je snadná na údržbu a nabízí dlouhou životnost. Kontaktujte nás a vyberte si ji dle svých představ.

Proč si vybrat skleněnou desku do kuchyně právě od nás?

Pokud chcete své kuchyni nebo jídelně vdechnout špetku luxusu, skleněná deska je pro vás ideální volbou. V našem sklenářství vám ji dodáme přesně v takových rozměrech a provedení, v jakém potřebujete.

Mezi oblíbené varianty patří například deska v elegantně černé barvě, nadčasově šedé nebo neutrální bílé, která se hodí do každého typu prostoru. Populární jsou ale i různě barevné desky, které sednou do vaší kuchyně, případně i deska s motivem či logem dle vaší volby, která je oblíbenou volbou pro kuchyně ve firmách a společnostech.

Při každodenním vaření a používání oceníte i její nenáročnost na údržbu. Naše desky vyrábí z kvalitních materiálů a garantujeme jejich odolnost a nezávadnost. Snadno je vyčistíte běžnými čisticími prostředky a díky volbě tvrzeného materiálu odolají i poškrábání, popraskání, pokládání těžkých předmětů nebo teplotním výkyvům.

Spojte se s námi a vyberte si skleněnou desku do kuchyně na míru, přesně podle vašich představ. Vsaďte na kvalitu!

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

jé devět ká zet cé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.