Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací

Rozumím


Broušené sklo té nejvyšší kvality

Elegance, originalita, odolnost a vysoký lesk.
Ručně broušené sklo v sobě skloubí to nejlepší z umění sklářství

Naprosto originální a jedinečné, vyráběné ručně a s precizní přesností. Broušené sklo představuje vrchol sklářského řemesla, který na první pohled každého zaujme. Pravé broušené sklo se dělá zásadně ručně, díky čemuž je každý kousek z něj unikátní. Především proto se těší velké oblibě, má ale i další výhody.

Broušené sklo je nejen estetické, ale také odolné. Vyznačuje se vysokým leskem a kvalitním provedením, které oceníte kdekoliv. Své využití najde jak u dekorací, nádobí či ozdobných prvků nábytku, tak i přímo v interiéru coby přirozená součást bydlení. Nejčastěji se však pořizuje coby dárek, typicky v celých ozdobných sadách.

Výroba broušeného skla vyžaduje zkušenosti, odbornost a cit pro detail. V našem sklenářství víme, jak na to. Naši zkušení skláři mají nejen potřebné technické dovednosti, ale také znalosti a vhodné vybavení, se kterým pro vás vyrobí ty nejlepší výrobky z broušeného skla přesně dle vašich představ.

Pokud máte zájem o broušené sklo, kontaktujte nás a vyberte si ho z naší nabídky či v provedení na míru.

« Zpět

Mám zájem o tuto službu:

á bé jedna jé í

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a modrou barvou.
© 2020 Sklo Rosprim. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil TRUE-DESIGN. SEO optimalizace Reklamní agentura KREJTA.